- Reklama -magazín
DomůRady a návodyPevné vířivé vany dostanou každého 

Pevné vířivé vany dostanou každého 

- Reklama -aktuálně

Pevné vířivé vany skutečně dostanou opravdu každého. To, co tyto mobilní vířivky totiž dokážou, je doslova a do písmene nepopsatelné. Názor, nechť si ovšem každý udělá sám. Za mě osobně jsou ovšem tyto hydromasážní vířivé vany naprostou dokonalostí. Snoubí v sobě preciznost, dokonalý design, neotřelou funkčnost a nápaditost zároveň. Firma Hikor, která tyto české venkovní vířivky produkuje na trh, se rovněž velmi často nechává inspirovat například v Americe či v různých Evropských zemích světa. Firma rovněž věnuje skutečně velkou pozornost závěrečným tesům kvality a také bezpečnosti nabízených vířivek. Díky tomu má zákazník naprostou důvěru ve zboží, které si od této firmy pořídí. 

Vířivky pro plavání jsou pro mě novinkou

Vířivky pro plaváníjsou pro mě osobně naprostou novinkou. Nikdy předtím jsem netušila, že nafukovací vířivé vany mohou mít tolik možností. Takzvaná duální Swim Spa ovšem tyto možnosti má. Disponuje totiž možností nastavení rozdílných teplot, a to jak v bazénové části, tak v části určené pro vířivku. Nepopsatelný relax nabízí při 37 stupních Celsia vířivka a dokonalý pocit z plavání zase na 25 stupňů Celsia nastavená teplota pro plavání. Nafukovací vířivka vám tak nahradí nejen vířivku, ale také bazén, což je dokonalé a až by tomu člověk ani nechtěl věřit. 

Swim-Spa si zamilujete

Swim – Spaneboli také vířivku a bazén v jednom si musí zamilovat každý. Pokud milujete obě dvě činnosti, ale nechcete utrácet majlant za jejich pořízení, pořiďte si Swim – Spa a zabijete tím pádem dvě mouchy jednou ranou. U vířivky oceníte pohodlí a u bazénu zase neuvěřitelný prostor pro plavání a pohodu, kterou vám často nemůže dopřát ani klasický bazén. Pokud tedy teprve uvažujete o Swim – Spa či o něm slyšíte zcela poprvé tak vězte, že jeho pořízením rozhodně nešlápnete vedle.

- Advertisement -magazín
- Reklama -SEO článek

Redakce doporučuje

- Reklama -SEO článek

Další články autora

- Advertisement -magazín